Mistrzostwa Polski Taekwondo ITF | Halinowo 2017 – Reprezentacja ASW SENSHI pod gradobiciem medali!

W rankingowych Mistrzostwach Polski w Halinowie dnia 22.04.2017r. organizowanych przez Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF Choi Jung Hwa, brało udział 300-tu zawodników z całej Polski. Rywalizowano w siedmiu konkurencjach: techniki specjalne, techniki szybkościowe, układy formalne, walki light-contact, walki semi-contact, walki semi-hogo oraz walki soft-kalaki. 

Reprezentacja Akademii Sztuk Walk SENSHI w składzie: Aleksandra Han, Ksawier Kulasiński, Oliwia Rykowska, Kacper Woźniak, Kacper Marciniak, Adam Jaroszewski, Lena Loroch, wraca z turnieju z kompletem medali i tytułem Mistrza Polski, który wywalczyła Aleksandra Han w konkurencji układy formalne kat. kadeci 10-7 CUP. Niewiele brakowało by Aleksandra zdobyła drugi złoty medal w walkach semi-hogo, gdzie po zaciętej i wyrównanej walce musiała się oprzeć bardziej doświadczonej zawodniczce z dużo wyższym stopniem uczniowskim. Cała reprezentacja choć siedmio osobowa to bardzo skromna z uwagi na to, że adepci ASW Senshi tak na prawdę dopiero zaczynają swoją przygodę z Taekwondo, a regulamin mistrzostw pozwalał na start od odpowiedniego stażu treningowego.

Jednak dla niektórych i tak był to pierwszy start na tak poważnym turnieju, a każdy i tak wywalczył swoje miejsce na podium. W pozostałych konkurencjach dużo nie brakowało by osiągneli miejsca w pierwszej trójce. Wszyscy zawodnicy rezeprentujący klub spisali się na medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a następny turniej już za dwa miesiące w Morawach!

Poniżej wyniki zawodników Akademii Sztuk Walk SENSHI:

Aleksandra Han
1 miejsce układy formalne kat kadeci 10-7 Cup
2 miejsce walki semi hogo kadeci +155cm
Ksawier Kulasiński
3 miejsce techniki specjalne kat kadeci -160 cm
Oliwia Rykowska
2 miejsce układy formalne kat kadeci 10-7 Cup
Kacper Woźniak
3 miejsce układy formalne kat kadeci 10-7 Cup
Kacper Marciniak
3 miejsce techniki specjalne kat kadeci +160cm
4 miejsce walki semi hogo kat kadeci +160cm
Adam Jaroszewski
3 miejsce walki semi hogo kat kadeci +160cm
Lena Loroch
2 miejsce techniki specjalne kat młodzicy -125cm
4 miejsce walki soft kick kat młodzicy -125 cm