O naszych treningach

HAPPY TAEKWONDO ACADEMY

(dzieci 4 – 8 lat)

Czy myślałeś nad tym jakby to było, gdy Twoja pociecha poprzez zabawy ruchowe oraz elementy Taekwondo ITF uczyła się szacunku i dyscypliny? Sam trening już od pierwszych zajęć pozwala na rozwój psychofizyczny dziecka, a dzięki właśnie treningom tradycyjnej koreańskiej sztuki walki jaką jest Taekwondo. Dziecko o wiele szybciej przyswaja wiedzę, jest bardziej skoncentrowane na zajęciach. Jednym z wielu zalet jest również eliminowanie wad postaw i otyłości, które najmłodsi pozbywają się podczas treningów. Ponadto dzięki okresowym egzaminom na stopnie uczniowskie CUP nasze pociechy są motywowane do działania i samorealizacji, niewspominając już o poczuciu dowartościowania. Zaś samą wisienką na torcie mogą być zdobyte tytuły i medale na turniejach klubowych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych, w których uczestnicy nawet tej najmłodszej grupy wiekowej już startują.

Zajęcia odbywają się w sekcjach: Mława, Lipowiec Kościelny, Morawy gm. Stupsk oraz Szydłowo

Odwiedź profil dzieciaków na facebook’u i bądź cały czas z nami na bieżąco! – fb.com/happy.taekwondo.academy


TAEKWONDO ITF

Tradycyjna koreańska sztuka walki Taekwondo ITF (International Taekwondo Federation) ASW Senshi jako jedyny przedstawiciel w regionie międzynarodowej federacji Taekwondo, której prezydentem jest syn twórcy Choi Jung Hwa. Adepci startują w zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych, gdzie mogą sprawdzić się w walce sportowej, układach formalnych, technikach specjalnych czy testach siły. Treningi Taekwondo doskonale wpływają na rozwój psychoficzny i dzięki czemu trenujący czują się znacznie lepiej. Cała gama ćwiczeń poprawiająca koordynację ruchową, siła i gibkość ciała. Co najważniejsze zasady panujące na tradycyjnych treningach Taekwondo potrafią uczynić człowieka lepszym. Pięć zasad Taekwondo opracowanych przez twórcę gen. Choi Hong Hi czyli odwaga, wytrwałość, samokontrola, rzetelność, uprzejmość, stanowią już nieodzowną część życia każdego adepta sztuki walki.

Zajęcia odbywają się w sekcjach: Mława, Lipowiec Kościelny, Morawy gm. Stupsk oraz Szydłowo

 

 


KICKBOXING

Chciałbyś zacząć trenować najpopularniejszy sport walki? Nie masz co zrobić z wolnym czasem? Pasjonujesz się sztukami walki? 

Zapraszamy Cię na zajęcia Kick-boxingu! 

Organizujemy treningi dla młodzieży i dorosłych. Jesteśmy klubem współpracującym z PFKB, WKSF, UFR i ISKA. Dzięki temu możesz startować w wielu turniejach rangi polskiej i międzynarodowej w wielu konkurencjach. Organizujemy liczne szkolenia oraz egzaminy na stopnie uczniowskie w Kickboxingu. Stwarzamy Ci możliwość rozwoju sportowego i podniesienia sprawności fizycznej. 

Poprzez współdziałanie w ogólnopolskiej kampanii społecznej ” Łączy nas sport nie narkotyki ” staramy się eliminować zjawiska patologiczne wśród młodzieży i zachęcamy do zmiany swojego życia poprzez sport.

Nie czekaj! Przyjdź i spróbuj swoich sił z Senshi Team. Starsi koledzy pomogą Ci wejść w życie ze sportem.

 


Prowadzimy regularnie treningi Combat Girls (samoobrona dla kobiet). Jesteśmy klubem współpracującym z Modern Combat Hosinsul Grzegorz Wyszomierski. Prowadzimy zajęcia samoobrony w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie Odział Mława ze studentami kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne oraz uczeniami Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym i wojskowym. Jesteśmy również współorganizatorem kursów samoobrony Bezpieczna Mławianka

Artur Możdżonek jest członkiem Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych. Jest również instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamiczno praktycznego. 


Chcesz trenować indywidualnie z trenerem personalnym?

Zadzwoń i dowiedział się o szczegóły!

Oferujemy Ci treningi sztuk walk tj. Boks, Kick-boxing, Taekwondo oraz Combat.

Ułożymy Ci dietę i trening siłowy.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.