Nasza oferta

 

TAEKWONDO ITF

                                                                                   (dzieci 4-6 lat, 7 – 12 lat)

Tradycyjna koreańska sztuka walki Taekwondo ITF (International Taekwondo Federation) ASW Senshi jako jedyny przedstawiciel w regionie międzynarodowej federacji Taekwondo, której prezydentem jest syn twórcy Choi Jung Hwa. Adepci startują w zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych, gdzie mogą sprawdzić się w walce sportowej, układach formalnych, technikach specjalnych czy testach siły. Treningi Taekwondo doskonale wpływają na rozwój psychofizyczny i dzięki czemu trenujący czują się znacznie lepiej. Cała gama ćwiczeń poprawiająca koordynację ruchową, siła i gibkość ciała. Co najważniejsze zasady panujące na tradycyjnych treningach Taekwondo potrafią uczynić człowieka lepszym. Pięć zasad Taekwondo opracowanych przez twórcę gen. Choi Hong Hi czyli odwaga, wytrwałość, samokontrola, rzetelność, uprzejmość, stanowią już nieodzowną część życia każdego adepta sztuki walki.

Zajęcia odbywają się w sekcjach: Mława

 

 

 


KICKBOXING

                                                                                                 

                                                             (dzieci 7 – 12 lat, młodzież 13-17 lat, dorośli 18+)

Chciałbyś zacząć trenować najpopularniejszy sport walki? Nie masz co zrobić z wolnym czasem? Pasjonujesz się sztukami walki? 

Zapraszamy Cię na zajęcia Kick-boxingu! 

Organizujemy treningi dla młodzieży i dorosłych. Jesteśmy klubem współpracującym z PFKB, WKSF, UFR i ISKA. Dzięki temu możesz startować w wielu turniejach rangi polskiej i międzynarodowej w wielu konkurencjach. Organizujemy liczne szkolenia oraz egzaminy na stopnie uczniowskie w Kickboxingu. Stwarzamy Ci możliwość rozwoju sportowego i podniesienia sprawności fizycznej. 

Poprzez współdziałanie w ogólnopolskiej kampanii społecznej ” Łączy nas sport nie narkotyki ” staramy się eliminować zjawiska patologiczne wśród młodzieży i zachęcamy do zmiany swojego życia poprzez sport.

Nie czekaj! Przyjdź i spróbuj swoich sił z Senshi Team. Starsi koledzy pomogą Ci wejść w życie ze sportem.

Prowadzimy treningi w trzech grupach

Grupa dzieci 7-12 lat

Grupa początkująca 13 lat i wzwyż

Grupa zaawansowana 

 

Chcesz trenować indywidualnie z trenerem personalnym?

Zadzwoń i dowiedział się o szczegóły!

Oferujemy Ci treningi sztuk walk tj. Boks, Kick-boxing, Taekwondo, trening siłowy i ogólnorozwojowy Crossfit

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.