O nas

Klub Akademia Sztuk Walk SENSHI powstał 14.03.2008r. w Mławie z chęcią rozwijania sztuk i sportów walki w naszym regionie. Naszym celem jest poprawa rozwoju fizycznego dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Działamy również w wolontariacie, poprzez m.in. akcje jak: Mały Wojownik, Bezpieczny Małolat. Chcemy zachęcić wszystkich do czynnego udziału w rekreacji ruchowej w formie sztuk walki.
Stwarzamy możliwości alternatywnego spędzania wolnego czasu, dbamy o wysoki poziom sprawności fizycznej, wpajamy zasady pielęgnowania takich wartości jak dyscyplina, wytrwałość, samokontrola, pokora oraz szacunek.

Obecnie prowadzimy zajęcia Taekwondo ITF i  Kickboxingu. Jako jedyni reprezentujemy International Taekwondo Federation w powiecie mławskim. Jesteśmy autorem programu profilaktycznego „Bezpieczny Małolat”, który ma uchronić dzieci przed podejmowaniem działań ryzykownych związanych ze zjawiskami patologicznymi takimi jak zażywanie narkotyków, alkoholizmy czy agresja w stosunku do rówieśników. Chcemy pokazać wartość tradycyjnych sztuk walk, które powoli wypierane przez sporty i systemy walki. Program również ma na celu nauczenie dzieci i zapoznania z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz udzieleniem pierwszej pomocy poszkodowanym. 

Przyłączyliśmy się do kampanii społecznej „Łączy nas sport, nie narkotyki”, która ma na celu pokazanie młodzieży i dorosłym, że zamiast bezczynie czekać na „lepsze jutro” można aktywnie spędzać czas z pożytkiem dla siebie oraz innych. Startujemy w zawodach międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych.

Od 2017 roku klub stał się członkiem najstarszej w Polsce federacji Kickboxingu – International Sport Karate Association (ISKA)